Po wakacyjnej przerwie Klub Ludzi z Pasją zaprasza na kolejne spotkania z wyjątkowymi osobami.

Już 15 października naszym gościem będzie Łukasz Wroński autor książek: „Seryjni i wielokrotni mordercy – profilowanie psychologiczne i psycho-geograficzne” oraz „W umyśle mordercy”.

Jako psycholog i biegły sądowy specjalizuje się w zagadnieniach związanych z psychologią śledczą i kliniczną. Pracuje na oddziale psychiatrycznym w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza i jest członkiem zarządu Naukowej Sekcji Psychologii Sądowej w Polskim Towarzystwie Psychologii Klinicznej.

W swojej pracy zajmuje się diagnostyką i opiniowaniem psychologicznym oraz profilowaniem psychologicznym nieznanych sprawców przestępstw, zwłaszcza zabójstw na tle seksualnym. Publikował m.in. w „Seksuologii po dyplomie”, „Fokus Śledczy” i w «Pocisk-magazyn literacki». Prowadzi szkolenia z zakresu psychologii śledczej w Centrum Psychologii Kryminalnej i wykłada na Wydziale Prawa Uniwersytetu Gdańskiego.

Podczas pracy nad swoją pierwszą książką osobiście badał seryjnych zabójców przebywających w ZK i szpitalach psychiatrycznych na terenie naszego kraju.

Miasto
Plac Mickiewicza 2
Bielsko-Biała

Otwarcie drzwi: 18:30
Start wykładu: 19:30
Wstęp: 10zł

*Występ na wykład tylko dla osób powyżej 18 roku życia
**Nagrywanie występu w formie audio i video nie jest dozwolone