Intensywna Wakacyjna Kizomba w Klubie Miasto 6h za 50zl w Lipcu!

W Lipcu masz szanse poznać przepiękną muzykę i
taniec pt: Kizomba /Urban Kiz w B-B Klub Miasto 🙂

zostały nam 3 wtorki Lipca po 2h czyli 6h
gdzie uda mi się Ciebie nauczyć podstaw Kizomby 😉

te intensywne zajęcia zaczynać się będą od 19:00 do 21:00
w Klubie Miasta /plac Adama Mickiewicza 2,Bielsko-Biała

TEN intesnywny kurs za JEDYNE 50zł za 6h
1blok czyli 2h za 30zł

kontakt przez FB z Dante albo smsem pod nr 737 705 977

Jeśli nie wiesz jeszcze czym jest Kizomba i co daje a także nie wiesz kim jestem, to o wszystkim możesz poczytać poniżej lub zobaczyć filmik który mowi za 1000słów:

https://www.youtube.com/watch?v=ffWSOuiIF34

# Co daje Kizomba:

Co daje kizomba kobietom? – zmysłową relację z partnerem opartą na zaufaniu i poddaniu się prowadzeniu. Kobiecość i delikatność ruchu. Gracja i elegancka powabność to efekt jaki może uzyskać kobieta tańcząca kizombę. W tańcu kobieta otwiera się na relacje z mężczyzną pozwalając mu na zaopiekowanie się sobą w czasie utworu.
Co daje kizomba mężczyznom? – umiejętność delikatnego, męskiego i jednoznacznego prowadzenia, które spowoduje że partnerka poczuje się prawdziwą kobietą w ramionach prawdziwego mężczyzny. Uczy relacji z partnerką opartej na opiece, bezpieczeństwie, poczuciu pewności partnera oraz sensualnej relacji w parze.
Co daje kizomba salseros? – po eksplozji energii w żywiołowej salsie, po dynamicznym ruchu pełnym energii, po zabawie w dystansie jaki jest między partnerami w salsie, kizomba pozwala na wyciszenie ciała, na emocjonalne spotkanie mężczyzny i kobiety w tańcu dające poczucie sympatii, ukierunkowane skupienie partnerów na sobie … Kizomba jest doskonałym równoważnikiem salsy, powodującym że tańczący oba style czują się w pełni zrealizowani wg zasady harmonii.

# Uniwersalność i powszechne zastosowanie kizomby:
kizombę można tańczyć do większości utworów muzycznych granych na imprezach nie tylko latynoskich. Prostota formy i łatwość dopasowania do melodii i rytmu kroków kizomby pozwala na uniwersalne wykorzystanie tego tańca na wszelkich imprezach.

# Poziom początkujący – kurs zupełnie od podstaw, przeznaczony dla osób z zerowym lub minimalnym doświadczeniem w tańczeniu; wyjaśnienie rytmiki kizomby, osłuchanie z muzyką, nauka podstawowych kroków i technik prowadzenia, prawidłowej postawy podczas tańca, ruchu bioder, zasad prowadzenia klatką piersiową, aż po najprostsze figury przejściowe, typowe dla stylu; zrozumienie sygnałów i komunikacja zwrotna.

# Poczucie rytmu jest ważne, ale poradzisz sobie bez niego
Stresujesz się, że kizomba nie jest dla ciebie, bo nie masz zdolności tanecznych? Jasne, wyczucie rytmu byłoby pomocne, jak w przypadku wszystkich form tańca, fitnessu i zajęć w grupie odbywających się przy muzyce. Kizomba może jednak wybaczyć ci pewne niedociągnięcia, bo w tej dyscyplinie chodzi przede wszystkim o luz, przyjemność i zabawę w trakcie treningu. Kiedy znajdziesz się na sali i zaczniesz poruszać biodrami, szybko znajdziesz swój rytm.

# Jak się ubrać na zajęcia?
Jeśli wybierasz się na pierwszy kizombowy trening, wybierz wygodne ubrania. Ubierzcie się tak jak lubicie 🙂 Ważne, żebyście się dobrze czuli, a ubranie w miarę możliwości nie krepowało ruchów. Będziemy tańczyć, będzie więc Wam ciepło 😉 Co do butów – wygoda przede wszystkim. Niech będą to buty, w których swobodnie będziecie mogli się obracać. Dziewczyny, nie zakładajcie na początek bardzo wysokich obcasów, jeżeli już zdecydujecie się na obcas, powinna zajdować się na nim nakładka sylikonowa.

# Ale ja nie mam partnera!
Nic nie szkodzi 🙂 Bardzo duża część naszych kursantów zapisuje się bez partnera/partnerki. W trakcie kursów robimy zmiany w parach, dzięki czemu poznajecie też pozostałych członków grupy i uczycie się tańczyć z każdym. Osoby chcące się zapisać w parach również serdecznie zapraszamy.

więcej nowości

Po raz drugi w Bielsku-Białej ! To będzie wybuchowa mieszanka imprezowa: RNB, Rap, Trap, Moombathon, POP, Rock, House DJ Smartee zagra u nas już 25 stycznia. To czołowy polski Party Rocker, DJ, promotor i organizator. Regularnie grający w najlepszych warszawskich klubach. Przez zainteresowanie muzyką z Jamajki stworzył cykl dancehallowych imprez Get Busy, goszcząc na nich […]

W Lipcu masz szanse poznać przepiękną muzykę i taniec pt: Kizomba /Urban Kiz w B-B Klub Miasto 🙂 zostały nam 3 wtorki Lipca po 2h czyli 6h gdzie uda mi się Ciebie nauczyć podstaw Kizomby 😉 te intensywne zajęcia zaczynać się będą od 19:00 do 21:00 w Klubie Miasta /plac Adama Mickiewicza 2,Bielsko-Biała TEN intesnywny […]

więcej kultury

Kolejna edycja pierwszego takiego eventu dwudniowego w Bielsku-Białej. We Wrześniu 15/16-2018, TASTY VIBES vol.2. Bitwy taneczne + warsztaty zoorganizowane specjalnie dla was z artystami jak Marcin Rębilas, Mikołaj Strzyż, Patryk Brdey. HARMONOGRAM // TIMETABLE Dzień pierwszy 15/09/18 MIEJSCE // Klub Miasto w Bielsku Białej, plac Adama Mickiewicza 2. Bitwy // 1vs1 Break Młodzież +13 1vs1 […]

18.07.2018 14:51

Bielska Giełda Płyt Winylowych powraca!

NOWE

Winyle triumfalnie powracają do łask, a w Bielsku-Białej i okolicach jest bardzo wielu pasjonatów czarnej płyty. Niemal od samego początku istnienia klubu dostawaliśmy wiele zapytań i propozycji od winylomaniaków. Postanowiliśmy więc przejść od słów do czynów i tym samym serdecznie zapraszamy na 1. Bielską Giełdę Płyt Winylowych w Klubie Miasto !!! Zapraszamy do Klubu Miasto […]

18.07.2018 14:16

Karaoke w mieście! w każdą środę!

NOWE

KARAOKE W MIEŚCIE To najbardziej rozśpiewana impreza w Bielsku-Białej. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają śpiewać na najlepszą imprezę Karaoke w Bielsku-Białej. Kto był choć raz ten wie o czym mowa. W każdą środę od godz. 19.00 w Klubie Miasto śpiewamy, bawimy się i tańczymy na jedynej takiej rozśpiewanej imprezie w południowej Polsce. Wstęp rocznikowo 18+ Stań […]