TIMETABLE:
12:00 – otwarcie Lokalu
19:00 – otwarcie Sali Koncertowej
20:00 – Bracia Figo Fagot
Czas na miłosne uderzenie i miejskie disco w rytmie polo! Już 24 października MIASTO rozgrzeją do czerwoności Bracia Figo Fagot, prezentując plejadę swoich największych hitów, z “Bożenką”, “Ooooo kończy się już noc”, “Pisarzem miłości” i “Karolino (KOCHAM CIĘ)” na czele. Bilety na bielski koncert BFF są już dostępne w sprzedaży!
Grupa została założona we wrześniu 2010 roku, na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. Tworzą go „Figo – Fabian Barłoś“, czyli Piotr Połać (wokal, teksty) oraz „Fagot – Szymon Filip Barłoś“, czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty).
Bracia Figo Fagot mają na koncie sześć albumów studyjnych, spośród których pięć pokryło się złotem. Najnowszy krążek BFF, zatytułowany “Miliony internautów mogą się mylić”, ukazał się nakładem S.P. Records w grudniu 2020. Płytę promowały utwory “Karolino (KOCHAM CIĘ)” oraz “Nie zaufam nigdy już”. Na krążku nie zabrakło także hitów, które doczekały się milionów wyświetleń na YouTube – „Wędkarza miłości”, „Pakistańskiego chłopca” czy „Ugi Boogie”. Do współpracy nad albumem Figo i Fagot zaprosili znanych producentów – Sir Micha oraz Andrzeja Izdebskiego.
Niekwestionowani królowie pastiszu disco-polo już 24 października powrócą na scenę MIASTA, by rozkołysać publiczność brzmieniem syntezatorowych solówek, elektronicznych sampli z najgłębszych odmętów klimatu disco polo oraz prześmiewczych tekstów z celną i wyrazistą puentą. Pozwólcie ponieść się ich melancholijnym bitom i tanecznej euforii, co najmniej na 30%!
———
Bracia Figo Fagot
24 października 2021 (niedziela)
Restauracja Miasto, Bielsko-Biała
► Bilety dostępne na
Przedsprzedaż: 70 zł
W dniu koncertu: 80 zł
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.